Powiększanie ust

„Starzenie się ust jest wynikiem odwodnienia czerwieni wargowej. W następstwie tego procesu usta tracą jędrność oraz objętość, skóra staje się cienka i ulega wysuszeniu, a kontur ust „rozmywa się”. Problemy te można skutecznie zniwelować za pomocą wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Podanie go sprawia, że usta zyskują dodatkową objętość, stają się bardziej jędrne oraz nawilżone.

Przygotowania do zabiegu

  • Konsultacja Lekarza medycyny estetycznej: wywiad medyczny, rozmowa o motywach i oczekiwaniach. Lekarz przedstawi możliwości przeprowadzenia zabiegu, a także omówi ewentualne komplikacje.
  • Na 7 dni przed zabiegiem nie należy przyjmować preparatów przeciwbólowych, ponieważ zwiększają krwawienie.
  • Na 5 dni przez zabiegiem nie wolno przyjmować niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz  preparatów ziołowych.
  • W dniu zabiegu należy unikać wahań termicznych otoczenia (sauna, solarium) oraz nie należy wykonywać ćwiczeń fizycznych.
  • W dniu zabiegu nie wolno mieć makijażu, aby nie zainfekować leczonych miejsc.

Opis zabiegu

Modelowanie ust wykonuje się preparatami na bazie kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem skóry. Jest to zabieg mało inwazyjny, wykonywany w znieczuleniu stomatologicznym i trwa zazwyczaj pół godziny. Kwas wstrzykiwany jest w usta. Już jedna ampułka preparatu daje bardzo naturalny efekt. W przypadku obaw o nadmierne natychmiastowe powiększenie ust można zastosować mniejszą dawkę, aby przyzwyczaić się do zmiany”.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę, problemy skórne (np. trądzik, opryszczka), bielactwo, łuszczyca, niewyrównana cukrzyca, choroba nowotworowa, brak pełnoletności, ciąża i okres laktacji, porfiria, epilepsja, skłonność do występowania blizn hipertroficznych, skłonność do podrażnień i infekcji, jednoczesne stosowanie innych zabiegów (np. leczenie laserowe, dermabrazja), zaburzenia odporności, choroby o podłożu autoimmunologicznym.

 

Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji

Zapraszamy, zadzwoń do Prestige

Źródła: materiał prasowy Teosyal i strona http://pragnieniakobiet.pl