Botox

„Śmiech to radość. Ciesząc się życiem, ulegając emocjom, bawiąc się mimiką, ćwicząc uśmiechy przed lustrem, nie myślimy o tym, że te codzienne, tak miłe naszym sercom czynności, z czasem doprowadzą do pojawiania się zmarszczek i bruzd na delikatnych partiach skóry, jak twarz, szyja i dekolt. Czym byłoby życie bez radości? Jako specjaliści zdecydowanie zalecamy uśmiechać się jak najwięcej, a do walki z oznakami starzenia się skóry – proponujemy bezpieczny i skuteczny zabieg z użyciem toksyny botulinowej typu A, czyli popularnie zwanym, botoksem.

Opis zabiegu

Do zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości preparat, który bezpiecznie użyć może jedynie wykwalifikowany specjalista. Obstrzykiwanie botoxem jest więc w naszym salonie zabiegiem w pełni bezpiecznym, a Klientom nie grozi efekt „maski” i nienaturalnego wyglądu. Zabieg trwa kilkanaście minut i wykonywany jest miejscowo na ustalone obszary skóry.

Jak działa Botox?

Botox działa w obszarze mięśni, do których został strzyknięty. Działa na nie rozluźniająco, przez co nie kurczą się i nie tworzą linii na zewnątrz, które znamy jako zmarszczki. Impulsy nerwowe nie mogą docierać do wybranych mięśni, kiedy pozostałe mięśnie pracują normalnie – dlatego też profesjonalnie wykonany zabieg, doskonale likwiduje i wygładza zmarszczki, nie działając na pozostałe obszary skóry.
Preparat z botoksem może być podawany nawet młody osobom, aby nie dopuścić do powstawania zmarszczek i bruzd skórnych. Botox może być stałą częścią pielęgnacji urody i spowalniać procesów starzenia się skóry. Polecamy botox wraz z zabiegami wypełniaczy kwasem hialuronowym, otrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym- tzw. „wampirzy  lifting” oraz  zabiegami  z laserowymi, szczególnie dla osób około 30 roku życia i z widocznymi zmarszczkami.

Korzyści z Botoxu

Ilość toksyny botulinowej dopierana jest odpowiednio do problemu skórnego Klienta. Efekt jest więc zawsze naturalny i widoczny już po około 72h, natomiast pełny rezultat pacjenci obserwują do dwóch tygodni po zabiegu.

 • Botox relaksuje mięśnie, spowalniając ich kurczenie się
 • Zmniejsza fałdowanie się skóry, a tym samym widoczność zmarszczek
 • Spłyca lub usuwa zmarszczki wokół oczu i  czoła oraz tzw.lwiej zmarszczki
 • W połączeniu z kwasem hialuronowym, wspaniale wygładza i ujędrnia skórę twarzy
 • Regularne stosowanie botuliny widocznie odmładza twarz, odbierając lat

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów z botoksem

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Infekcje skórne
 • Uczulenie na składnik preparatu
 • Stosowanie niektórych leków
 • Nadmiar skóry na powiekach i czole
 • Zaburzenia przewodnictwa mięśniowo – nerwowego

Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji

Zapraszamy, zadzwoń do Prestige

Źródła: strona http://www.lapellelaser.pl